odražení utoku SSSR Německem

Pokud chcete diskutovat o Single Playeru čisté verze Hearts of Iron 2 zde máte možnost.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

Odpovědět
Erwin
Rotný
Rotný

odražení utoku SSSR Německem

Příspěvek od Erwin » 07 čer 2009, 22:00

jde to? ubránit se SSSR pokuď nezautočíte první a naopak udeří SSSR??...několikrát sem tu četl že je to pak průser....že je jich proste moc....ale nedá me to.....povedlo se to tu nekomu?? nebo proste scenáře jak to probíhalo když na vás SSSR udeřilo první
"Potoky krve byly prolity na tomto mizerném kousku země"
(Erwin Rommel - El Alamein)

Thornwald
Poručík
Poručík

Re: odražení utoku SSSR Německem

Příspěvek od Thornwald » 07 čer 2009, 23:24

Tak záleží v jaké době, ale téměř nikdy se mi nestalo, že mi sssr vyhlásilo válku dříve nežli v roce 1942, pokud to tedy nebylo ošetřeno eventy, a nebo jsem si moc nedovoloval. A pokud to bylo minimálně po létu 1940, tak jsem jišt stejně většinu úderných jednotek měl na hranici s nimi, takže to nebyl takový problém. Pokud s tím nějak počítáš a jsi na to připraven tak bych to jako průser ani neviděl.
Pán ze Šternberka
Thornwald=Transportní hrozivě obludný rozměrný ničivý wartburg na anihilaci lidstva a demolici

Lajgor
Nadporučík
Nadporučík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lajgor » 08 čer 2009, 11:34

Stalo se mi to někdy během roku 41, kdy jsem anekčně postupoval a drtil každýho, na koho jsem narazil. Dokonce USA vstoupily do války už před koncem roku 39. V 41 jsem měl obsazenou Anglii a většinu úderných tankových divizí měl nasazenou na Blízkým východě a Africe. V Evropě jsem je pomocí pouhých pěších a expedičních sborů od Rumunů a Maďarů, Bulharů a Italů udržel na čáře Karpaty - Odra. Měl jsem namále, ale jak jsem překročil tankovýma divizema z Persie přes Kavkaz už to bylo jiný kafe.

Moje domněnka je , že státy vstupujou do války jakmile jim warentry stoupne nad 75 a více %. Potíž je, že u komunistickej a fašistických může hráč vyhlásit válku bez ohledu na tento faktor, ale AI útočí právě na základě tohoto faktoru a stavu vzájemných vztahů. Robněž je problém, že u demokratických zemí točlověk vidí na koláčích v jejich okně u těch ostatních má smůlu. Když v průběhu 39 má 100% war entry i tradičně pacifistické Švýcarsko, je jasný, že jsem to se svou agresivností přepísk a může mě napadnout prakticky kdokoli.
"Má li moje říše zemřít, zemřu s ní!" [Konstantin XI.]

Christian Soren Lajgor - Konseilspræsident Jeho královské milosti Christiána IX. Německo 1866 Obrázek
Verrasion Lajgorion - první mág Gnómské rady a Velký řemeslník HETHARIA Obrázek
Lajgoron z Dolu - druhý purkmistr Dolských měst Hetharia založení Kalwenu Obrázek
Georgio L. Manin - dóže benátský ITÁLIE 1796 Obrázek
Kandrael Ithalasion - Lord kapitán Šerých plášťů HETHÁRIE 5 Obrázek

crusader
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crusader » 26 úno 2010, 19:29

to ja jsem se na to jednou předem připravil a schvalne jsem nechal ve fronte dvě mezery. Když mě napadli tak se tam začaly hrnout jejich divize nikde jinde neutočili potom jsem je odřizl v jednom velkem kotli bylo 60 divizi a v druhem 33 převažně tankove a motorizovana pěchota. Potom klasický scénář bombardování,obklíčení a rozdrcení a potom už jen ustupovali :tssa:

Aldeberan
Rotný
Rotný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aldeberan » 27 úno 2010, 21:00

ja som to so ZSST vyhral, ale predtým som na jeden celý rok stvrdol v polsku v sitzkriegu a pomohol mi až moj taliansky spojenec, ktorý zaútočil na kaukaze (bol to multiplayer). Ale zas ja som lama :)
Na stráž! Podar sa náš boj
za Boha a národ svoj!

Phext
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Phext » 28 úno 2010, 10:54

Stalin zaútočil v roce 42 (v prosinci, holt AI je lama lamovitá). sice měl převahu v počtu, ale německo má bonusy za zakopání, plus byla zima, takže měl do útoku strašný postihy... pak stačilo počkat na jaro a blitzkrieg začal... frontu jsem rozerval na 2 místech a poslal dopředu HQ aby zabírala území... klasika.

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2 - Single Player“