Taktika v HoI 2

Pokud chcete diskutovat o Single Playeru čisté verze Hearts of Iron 2 zde máte možnost.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix

von Hes
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Kontaktovat uživatele:

Taktika v HoI 2

Příspěvek od von Hes » 14 úno 2006, 20:33

Tak,jakou taktiku nebo strategii vyznáváte v HoI 2 ?

Já se stejně jako ve všech strategiích branim,protože sem v tom docela dobrý,za to můj útok většinou stojí za prd :oops:

Takže se zakopu a vyrážim do rychlých útoku s tim,že postoupim a znova se zakopu a stabilizuju frontu.Žádná série úderů nebo frontální atak,to všechno platí v bitvě s přibližně stejně silnym nebo silnějšim soupeřem,u slabších útočim frontálně.
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Phoenix
18. Plukovník
18. Plukovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix » 14 úno 2006, 20:37

ja co hraju tak se snazim hlavne obklicovat,ale castejs se stava ze pri mim obklicovacim utoku jsem obklicen ja :cry:,ale co jsme hrali tak se mi to docela darilo
Hetharia: Kníže Pavel z Pavlínova, král Terenie
Omluvte mi můj pravopis, ale jsem spíše matikář :D:D

T.one
Vojín
Vojín

Příspěvek od T.one » 15 úno 2006, 01:19

Tak ja se snazim utocit s mensi, ale mnohem moderneji a psychicky lepe vybavenou armadou nez ma nepritel. Coz znamena ze i za nemce cekam ve scenari 36'' do roku 1940 nez zacnu utocit.
No a tim obcas doplacim na to, ze mne pak schazej jednotky ktere jsou potreba pri obrane velkeho uzemi. Tak velkeho ze utocne vojsko se musi zakopat a cekat na posily.

V HoI2 mne obklicovani nejde ale zase velmi dobre mne facha prulom ( to se az divim jak efktivene)

Maykl
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maykl » 18 úno 2006, 23:17

moja taktika je jednoducha.... mam stale jeden prst na pauze... :lol: a dlho premyslam nad taktikou... +
strasne vyuzivam tankove a ine rychle jednotky na prerazenie fronty v jednej provincii aby som povolil ostatne jednotky co maju zakopane v provinciach na hranici...
moja nevyhoda ze malo pouzivam bombardery..skor chcem mat len vzdusnu prevahu so stihackami...

a tiez davam mnozstvo kapacity na modernizaciu jednotiek a vyvijam najme pesie a tankove jednotky cim skor na 45ku

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 18 úno 2006, 23:19

Základem je několik mobilních jednotek tanků a motorizované pěchoty na obkličovací operace a dostatek letadel na ozemní podporu. Co nejvíc HQ s AA brigádou je nutnost. Jinak se snažit dělat kotle a ničit co se dá.

Zukov
Svobodník
Svobodník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zukov » 19 úno 2006, 00:46

No, ja tiež hlavne tanky a klasické kotle. S pozemným bojom je to u mňa vcelku slušne no, ale čo sa týka leteckého, no to hrôza :shock: Ale aj tak Vive le HoI 1!
Maršál Sovietskeho Zväzu
Georgij Konstantinovič Žukov
1.12.1896 (Strelkova)- 18.6.1974 (Moskva)

Trezza
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trezza » 19 úno 2006, 09:45

Pomalu přecházím na boje v kotlích, ale dříve jsem postupoval jak Rusové - je nás víc tak padejte a někde se zastavíme... Tlačil je před sebou
Obrázek

Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
25. Polní maršál Jajjun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajjun » 19 úno 2006, 09:46

Zukov píše:No, ja tiež hlavne tanky a klasické kotle. S pozemným bojom je to u mňa vcelku slušne no, ale čo sa týka leteckého, no to hrôza :shock: Ale aj tak Vive le HoI 1!
JJ Zukov to má vždy pěkně nalinkované. Pěší pro držení linie a móóóc tanků na kotlíky.

Maykl
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maykl » 19 úno 2006, 13:35

jedna mensia otazka... v HoI sa oplati dat ponorkam utok na konvoje? lebo v HoI som nevidel ziadny efekt z toho...

+v technologiach co preferujete? ja najskor vyskum priemyslu (najme ak este nie som vo vojnovom stave), pesich jendotiek a tankov

+este odporucam pouzivat bitevne lode na ostrelovanie pobrezia...

Picma.

Příspěvek od Picma. » 19 úno 2006, 23:23

v HoI sa oplati dat ponorkam utok na konvoje
kdyz ovladas more abys mohl ponorky dat do vice skupin tak jo

Majkl

WW1

Příspěvek od Majkl » 20 úno 2006, 08:56

Zkusil jsem překvapit spojence útokem už v létě36 a cítím se jak v první světový. Na severu držím frontu zuby nehty,ale snaha o obchvat jednotek na nedobytné Maginotce je stále marná. Malé územní zisky za cenu vysokých ztrát jsou vzápětí ztraceny protiútokem Francouzů. A 3 divize PzI jsou pro mobilní boj moc málo. Takže kdo má zájem vyzkoušet zákopovou válku doporučuju útok v roce 36.

Picma.

Příspěvek od Picma. » 20 úno 2006, 14:13

tak vem do aliance Spanele, je jedno jaky staci jen kdyz nekomu z nich vyhlasis valku a ten druhy tiza chvilku nabidne spojenectvi.Vylod se pak ve spanelsku a di do nich z jihu.

Majkl

Příspěvek od Majkl » 20 úno 2006, 15:07

To se pozná zkušený vojevůdce.Hned to vyzkouším .

Picma.

Příspěvek od Picma. » 20 úno 2006, 15:38

j ale pozor na britsky lodstvo, radsi to vem obklikou aby ti neskoncily tanky na dne Atlantiku

Maykl
Četař
Četař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maykl » 23 úno 2006, 20:23

trosicku divne vyhlasit vojnu spojencom v 36tom ked nemci nemaju ziadne vojsko :lol: to by skutocne aj mna prekvapilo....

nemci su ako tak silny az v 1938 na to aby dokazali zvladnut francuzsko sami....

+neviete ako zabezpecit ked s nemeckom zautocim na polsko, aby mi spojenci nevyhlasili vojnu(tak v 1938)... aby som mohol mat volne ruky na ruskych "bratov"?

Z talianska si spravite nemeckeho spojenca tak, ze vyhlasite vojnu Rakusku, ku ktoremu sa pripoja Taliani a z nich potom spravite babkovy stat :twisted:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 05 bře 2006, 13:15

Maykl píše:trosicku divne vyhlasit vojnu spojencom v 36tom ked nemci nemaju ziadne vojsko :lol: to by skutocne aj mna prekvapilo....

nemci su ako tak silny az v 1938 na to aby dokazali zvladnut francuzsko sami....

+neviete ako zabezpecit ked s nemeckom zautocim na polsko, aby mi spojenci nevyhlasili vojnu(tak v 1938)... aby som mohol mat volne ruky na ruskych "bratov"?

Z talianska si spravite nemeckeho spojenca tak, ze vyhlasite vojnu Rakusku, ku ktoremu sa pripoja Taliani a z nich potom spravite babkovy stat :twisted:
Zlikviduj polaky hned jak zacne hra na jare 1936 a pak mas volny ruce ja potom v 1940 zautocim na SSSR a pak uz je to jedno.)

warrior

Příspěvek od warrior » 05 bře 2006, 14:47

[gfbds
Naposledy upravil(a) warrior dne 05 bře 2006, 16:24, celkem upraveno 1 x.

Picma.

Příspěvek od Picma. » 05 bře 2006, 14:53

warrior píše: nemohl by mi HOI 2 vypálit prosím kdyžtak napište na MY ICQ 288-145-312
psss ne tak nahlas :lol:
muzem se domluvit, 222-635-066

warrior

Příspěvek od warrior » 05 bře 2006, 15:00

Picma. píše: psss ne tak nahlas :lol:
muzem se domluvit, 222-635-066
tak jo ted hned

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 05 bře 2006, 15:01

ale ale copak to mé oko vidí :D aspoň to nějak zašifrujte ne? 8) dejte tomu krycí název třeba "trhání jablek"
warrior píše:nemohl by mi někdo natrhat jablka prosím kdyžtak napište na MY ICQ 288-145-312
takhle nějak

Odpovědět

Zpět na „Hearts of Iron 2 - Single Player“