Technická podpora

1000+ historických vůdců, 4000+ monarchů, 250 zemí, 300 leté období...
Chopte se meče a pomocí svých vojsk budujte novou říši. Velké země Vám budou odměnou. Každý má 1000 a 1 možnost jak svého cíle dosáhnout. Dokonalá Europa Universalis IV Vás ohromí a dá zapomenout na díly předešlé.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix, Princ Evžen Savojský

Odpovědět
PeltarLopata
Svobodník
Svobodník

Technická podpora

Příspěvek od PeltarLopata » 23 srp 2017, 03:39

Zdravím, potřeboval bych pomoct, týden zpátky jsem si koupil na steamu EUIV, instalace úspěšná, zpracování hry (lagy) obstojné, když jsem ji hrál všechno pohodě naběhlo jak má žádné komplikace, další den když jsem chtěl hru spustit tak se normálně spustila, ale nechtělo mě to pustit dál hrát protože mi to furt píše calculating version nechal jsem to tak 15 minut a nic, kdysi před koupí sem hrál EUIV neoficiální (pirátskou) myslel jsem že to bude v tom tak jsem smazal všechno z dokumentů, složky atd.... odinstalovat a nainstaloval officialní verzi dál jsem ověřit soubory přes steam u EUIV tak mi to jelo zase normálně ale bohužel zase další den mi to psalo calculating version.... nemá někdo nebo neměl podobný problém a jak ho vyřešit...

pan Ahoj
Major
Major

Re: Technická podpora

Příspěvek od pan Ahoj » 28 srp 2017, 22:08

Zkus jinou verzi hry (třeba nějakou starší).

Tady píše člověk, že mu to dělal antivir... zkus na chvíli svůj vypnout.
Burgundské vévodství 1419 (aktualizováno 31.08.14)
EUIV: Janovská republika 1444-1821 [DOHRÁNO] (aktualizováno 17.06.15)
Země Samurajů 1936 (aktualizováno 19.05.13)
Svět zlata a pýchy; svět plný špíny; na jeho hříchy; jen karabiny...
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.

PeltarLopata
Svobodník
Svobodník

Re: Technická podpora

Příspěvek od PeltarLopata » 30 zář 2017, 19:15

čau díky už jsem problém vyřešil, starší verze (1.11) fungovala normálně i s antivirem ale starší už ne, vypnul jsem antivir a všechno jede jak má :)

Odpovědět

Zpět na „Europa Universalis IV“