Krymské ideje

1000+ historických vůdců, 4000+ monarchů, 250 zemí, 300 leté období...
Chopte se meče a pomocí svých vojsk budujte novou říši. Velké země Vám budou odměnou. Každý má 1000 a 1 možnost jak svého cíle dosáhnout. Dokonalá Europa Universalis IV Vás ohromí a dá zapomenout na díly předešlé.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix, Princ Evžen Savojský

Odpovědět
muffi
Svobodník
Svobodník
Příspěvky: 17
Registrován: 26 úno 2016, 18:13

Krymské ideje

Příspěvek od muffi »

Mám jeden dotaz týkající se hry za Krym. Vzhledem k podmínkám, která platí pro hru za stát hordy jsem se rozhodl pro muslimizaci (decision změny kultury na muslimskou), za což bych měl mimo jiné obdržet nové ideje. K tomu ale došlo jen na mapě světa při výběru krajiny ze savu, kde jsou zobrazeny nové ideje, ve hře mám pořád ideje hordy(podle mě o dost lepší díky :smile: ). Nevíte někdo, čím to je, v popisu decisionu žádné další podmínky nejsou.
Jinak co se týče dalších informací, tak verzi bohužel nevím(a nepíšu z domu), ke změně došlo, když jsem měl 2 národní ideje (vzhledem k podmínce dokončit administrativní/ekonomickou/inovativní nutnost), aktuálně jich mám 6.
Jinak pro zájemce něco k průběhu hry. Naštěstí to není iron mód, protože jsem udělal pár chyb a musel loadovat(vazalizace Gruzie což naštvalo Turky(hostile při vztahu +130), kteří mě o cca 30 let později smetli), smrt krále rok před plnoletostí dědice 5/5/5, což za hordu znamená jeho smrt, nástup nového (blbec 2/3/0), -70 legitimity a uchazečskou vzpouru.
Odpovědět

Zpět na „Europa Universalis IV“