DLC

1000+ historických vůdců, 4000+ monarchů, 250 zemí, 300 leté období...
Chopte se meče a pomocí svých vojsk budujte novou říši. Velké země Vám budou odměnou. Každý má 1000 a 1 možnost jak svého cíle dosáhnout. Dokonalá Europa Universalis IV Vás ohromí a dá zapomenout na díly předešlé.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix, Princ Evžen Savojský

Odpovědět
Smajl
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Re: DLC

Příspěvek od Smajl » 09 dub 2015, 22:32

Tak to vypadá na asi největší změny za hodně dlouhou dobu. Více než změny v systému pevností (ale i ty jsou super!) mě potěšil propracovanější výstavba budov a vlkově ekonomika. Vypadá to, že bude hra dynamičtější a méně zaměřená jen na expanzi (jak paradox ostatně na začátku píše). Těším se moc! Nevíte někdo, jestli už se ví, kdy přibližně budou změny provedeny?
Lord Medgar Tully, pán Řekotočí - viewtopic.php?f=127&t=7705
Císař mandžuský - viewtopic.php?f=124&t=7638

ambospetr
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od ambospetr » 20 čer 2015, 08:30

Zdravím teď je na steamu akce na EU IV a chtěl bych se Vás zeptat které DLC by ste mi doporučili? hraju nejvíc za evropské národy je z DLC některý zaměřený na Evropu ?

pan Ahoj
Major
Major

Příspěvek od pan Ahoj » 20 čer 2015, 11:12

Imho bych obecně doporučil jen "větší" DLC Art of War a Common Sense, který ovšem jako novinka není ve slevě (ale jde sehnat ještě dva dny na GMG, což je ofic. prodejce za 11,25€; případně na kinguinu od nějakého přeprodejce za 279Kč)+ ještě s odřenýma ušima Wealth of Nations.

Zbytek je spíš takové ždímání peněz a za tu cenu nenabízí moc muziky. Res Publica přidává možnost national focusu; El dorado ti zase dovolí vytvořit vlastní stát, Conquest nation přidá koloniální státy a American Dream spíš nefunguje než funguje... Ale sám některé z nich mám... Spíš než "nákup" bych to bral jako podporu oblíbeného vývojáře... (Což je imho na nic, protože to akorát Pdox podporuje v jejich úsilí, aby hráči platili za kdejakou kravinu... :twisted: )
Burgundské vévodství 1419 (aktualizováno 31.08.14)
EUIV: Janovská republika 1444-1821 [DOHRÁNO] (aktualizováno 17.06.15)
Země Samurajů 1936 (aktualizováno 19.05.13)
Svět zlata a pýchy; svět plný špíny; na jeho hříchy; jen karabiny...
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.

ambospetr
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od ambospetr » 27 čer 2015, 17:06

Zdravím art of war a common sense jsem si pořídil a zatím spokojenost. Jen se chci zeptat narazil jsem na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=4sOZvyqKxfM kde jsou úplně nové státy... to je nějaký mod nebo se jedná o DLC ? Já mám státy takhle http://www.imagehosting.cz/?v=euiv.png

Díky.

Edit: Tak jsem zjistil že mám zapnutou nějakou starší verzi. Nyní se mi stahuje cca 500mb. Takže problém bude nejspíš v tomhle. Tímto se omlouvám hloupým dotazem.

denid
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od denid » 07 říj 2015, 16:50

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda-li je hra už kompletní, nebo se plánují ještě nějaká DLC ?

Moc díky za odpověď.

pan Ahoj
Major
Major

Příspěvek od pan Ahoj » 07 říj 2015, 19:24

To asi nikdo (včetně samotných tvůrců) neví. Imho další DLC budou... Zhruba do doby eu v. Dřív s jejich dlc spamem neustanou. Leda by to lumíci, včetně moji maličkosti, z nějakého podivného důvodu (možná spatření komety?) přestali kupovat... :)
Burgundské vévodství 1419 (aktualizováno 31.08.14)
EUIV: Janovská republika 1444-1821 [DOHRÁNO] (aktualizováno 17.06.15)
Země Samurajů 1936 (aktualizováno 19.05.13)
Svět zlata a pýchy; svět plný špíny; na jeho hříchy; jen karabiny...
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.

denid
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od denid » 07 říj 2015, 22:02

No kometu raději nepřivolávat, nevím čím se tato událost řídí, ale někdy mám pocit, když ti mí sedláci vidí kometu 3x do roka, tak vypili moc vínečka, nebo snědli nějaké houbičky. :D

Shinigami
Vojín
Vojín

Příspěvek od Shinigami » 07 úno 2016, 13:03

Včera jsme si koupil EU IV, prošel jsem turtorialy a jak tak na to koukám, tak asi raději pojedu v cz verzi, abych se v tom neztrácel úplně. Našel jsem v betatestování verzi 1.7.3 -old version.
Mohl by mi někdo z vás říct, jaké dlc byly do této verze vydané, abych věděl, které mi budou chodit. Popř. i jaké z nich mají smysl. Někdo psal o Art of War, to je ale od verze 1.8, alespoň co jsem tak koukal. Obdobně Common Sense je asi na verzi 1.12, takže tam mám taky smůlu.

dedik
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od dedik » 07 úno 2016, 15:05

ta cestina neni skoro vubec potrebna pokud si nechces pocist co je pekneho v eventech. Naucis se par slov a co co dela a pak uz absolutne nepotrebujes cestinu.

Odpovědět

Zpět na „Europa Universalis IV“