Čeština - rozdělení práce, pokyny

Sem směřujte vše týkající se úprav a módů Crusader Kings II.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Re: Čeština - rozdělení práce, pokyny

Příspěvek od Gulde » 29 dub 2012, 07:54

Neúplné texty, vynechaný překlad...nahlásit, viz výše :wink: .
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke

enzo
Desátník
Desátník

Příspěvek od enzo » 29 dub 2012, 15:45

Chci vám moc poděkovat za češtinu. Zkusil jsem demo a hra mě nadchla. S koupí jsem váhal jen kvůli angličtině.
Ten už jen zbývá počkat do 5. května a běžet do obchodu pro novou voňavou kopii. :clapping:

Josef81
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Josef81 » 29 dub 2012, 15:57

enzo píše:Chci vám moc poděkovat za češtinu. Zkusil jsem demo a hra mě nadchla. S koupí jsem váhal jen kvůli angličtině.
Ten už jen zbývá počkat do 5. května a běžet do obchodu pro novou voňavou kopii. :clapping:
No počkej,tím jako myslíš pro krabicové vydání?Já myslel,že je to prodejné jen na internetu přes různé klienty jako STEAM a podobně.Nevěděl jsem,že se dá koupit i na CD v kamenném obchodě.Alespoň jsem na takovou možnost nikde nenarazil,nenašel jsem to nikde na netu ani jinde.Můžeš mi říct,kam to půjdeš koupit nebo kde se to dá obědnat?Já už hru sice mám koupenou přes STEAM,ale rád si ještě pořídím i krabicovou verzi.DÍK!!!

enzo
Desátník
Desátník

Příspěvek od enzo » 29 dub 2012, 16:19

No počkej,tím jako myslíš pro krabicové vydání?Já myslel,že je to prodejné jen na internetu přes různé klienty jako STEAM a podobně.Nevěděl jsem,že se dá koupit i na CD v kamenném obchodě.Alespoň jsem na takovou možnost nikde nenarazil,nenašel jsem to nikde na netu ani jinde.Můžeš mi říct,kam to půjdeš koupit nebo kde se to dá obědnat?Já už hru sice mám koupenou přes STEAM,ale rád si ještě pořídím i krabicovou verzi.DÍK!!!
Jistě, rád, například tady
http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=3097

A ještě mám "hlídacího psa" ve dvou dalších obchodech, ale nevím ve kterých. Tohle snad postačí. A snad to 5.5 opravdu bude.

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od Minreth » 29 dub 2012, 16:30

Proklínám vás! Strávil jsem u toho celý dnešní den! :-D Byzantská říše už je v Kartágu, Polsku... Slovensku :-D
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

Cizinec
Podplukovník
Podplukovník
Bydliště: Frei Stadt Hultschin, hlavní město Rzeczipospolite Prajzke

Příspěvek od Cizinec » 29 dub 2012, 16:55

martas3F píše:Proklínám vás! Strávil jsem u toho celý dnešní den! :-D Byzantská říše už je v Kartágu, Polsku... Slovensku :-D
V tom případě Sicilský regent vypovídá císařství mír. :)
Nebo raději válku. Teď už mi neutečete, když jste všude kolem. ;)
SOMUA měla dvě verze - model "standart" s poklopem a model "kabrio" bez poklopu.

Dekl je ve skutečnosti Dekl.

šedá eminence na dvoře Obodritského Cara

(Fórové hry, kterých jsem se zúčastnil.)
Admirál de Étranger, Francouzské císařské loďstvo (Trafalgar 1805)
rytíř Johannes von Ausländer, prozatímní regent Sicilského království (Byzanc 1214)
Luigi Mario Forestiero, Il primo ministro del Regno d'Italia (Německo 1866)
Generál von Ausländer st., velitel 51.rezervní divize, hrdina od města Ypres (1915)
Generál von Ausländer ml., velitel 22.tankové divize, hrdina od Krymu (1942)
očekává další nasazení do bitevní vřavy

Hotentotenpotentatentanteatentäter

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od Minreth » 29 dub 2012, 17:08

Ehem, sicilský regent mi už dávno slouží, Sicílie a Neapol jsou v říši už nějakou dobu... Černé moře je vyjma Azova a kusu Krymu celé jen římánků :-)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde » 20 kvě 2012, 10:18

Mimochodem tohle téma už můžete odoznačit jako důležitý, páč už tomu tak není :) .
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od Minreth » 20 kvě 2012, 10:26

změněno :-)

Odpovědět

Zpět na „Módy a Editace Crusader Kings II“