Kronika rodu pánov s bielym diviakom v erbe [Reportové leto]

Reporty nebo-li AAR z Crusader Kings II.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

pan Ahoj
Major
Major

Re: Kronika rodu pánov s bielym diviakom v erbe [Reportové leto]

Příspěvek od pan Ahoj » 10 srp 2018, 15:12

Skvělá práce. Report se mi hodně líbil. Byl na dobré úrovni, jak literárně, tak obrazově. Že skončil dříve, než přišlo konečné datum hry, nevadí. Stejně bys neměl o čem psát. :salute:
Burgundské vévodství 1419 (aktualizováno 31.08.14)
EUIV: Janovská republika 1444-1821 [DOHRÁNO] (aktualizováno 17.06.15)
Země Samurajů 1936 (aktualizováno 19.05.13)
Svět zlata a pýchy; svět plný špíny; na jeho hříchy; jen karabiny...
Optimismus lze pro selektivní upravování paměti považovat za neurologickou poruchu. Jediní, kteří svět vidí realisticky, jsou lidé s těžkou depresí.

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Timoteus » 10 srp 2018, 15:25

úprimne do konca som dohral len jednu - a to prvú :D odvtedy sa mi to nikdy nepodarilo...raz mi chýbalo už len nejak 20 rokov a prišiel patch...takže achievement bol preč :D ....ale nie preto, že by ma porážali, alebo že by sa mi nedarievalo, ale preto nedohrávam, že obvykle už v neskoršom dátume nejde o nič iné než dobývanie...a neexistuju rovnocenní protivníci...intrigy a zaujímavé veci sa vytratia...
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

Jurig
Desátník
Desátník

Příspěvek od Jurig » 11 srp 2018, 21:48

Skvělá práce :clapping:
díky za pěkně udělaný report a za to, že jsi kovanému pohanovi ukázal, jak může být ta hra zajímavá za katolíky :P
Fylkir Elidyr spravedlivý, ochránce víry, ravager, císař Ymerodraeth yr Almaen y Gorllewin, germánské říše západu. Král pěti království a hlava rodu Manaw

Odpovědět

Zpět na „Reporty/AAR z Crusader Kings II“