Stránka 1 z 1

Slevy na Steamu - co koupit?

Napsal: 13 pro 2017, 20:53
od destanov
Zdravím. Na Steamu jsou zase slevy na CKII, tak si chci zase trošku rozšířit knihovničku DLC. Jak si aktuálně vedou DLC Conclave, Monks and Mystics a The Reaper's Due? Vím, že tu o nich už diskuse jsou, ale vesměs se to řešilo chvilku po vydání a vím, že Paradox má ve zvyku kolikrát ty věci chvilku po vydání dost překopat. Takže jak byste tato DLC ohodnotli v současné době? Děkuji pěkně. :)

Re: Slevy na Steamu - co koupit?

Napsal: 14 pro 2017, 14:38
od Timoteus
Conclave - nemám, zdá sa mi že chcú veľa peňazí za málo zbytočnej muziky
Monks and Mystics - vcelku fajn, rozšíri ti hru o peknu hromadu eventov
The Reaper's Due - tiež vcelku dobré, tvoje postavy nezomieraju len na chrípku
- I keď peňažne sú aj pri 50 percentnej zlave pomerne drahé...menšie ceny ale budu sotva...občas byvaju ale malo...uprimne páči sa mi že sa hra rozširuje ale aby stálo každé nove rozšírenie toľko penazí čo hra samotná to sa mi až tak nepozdáva....dobrá vec je módovanie...často lepšie než DLC-čka...veď taký mód CK2+ koľko vecí dobrých pridáva a je zadarmo....+ k nemu existuju rôzne podmódy napr. Univerzity....

Re: Slevy na Steamu - co koupit?

Napsal: 14 pro 2017, 20:07
od destanov
Já poslední dobou (tak rok) vídám už jen 50% slevy. Nezrušili už ty 75%? Ty teď vídám jen na základní hru, ale na DLC ne. Možná ještě počkám na vánoční slevy, ty by mohly být větší. Btw vánoční začínají 21. prosince. A díky za odpověď, módy jsem si užíval hlavně dřív, ale dost často jsou hrozně nevybalancované.