Slevy na Steamu - co koupit?

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
destanov
Rotný
Rotný
Příspěvky: 125
Registrován: 30 říj 2011, 15:59

Slevy na Steamu - co koupit?

Příspěvek od destanov » 13 pro 2017, 20:53

Zdravím. Na Steamu jsou zase slevy na CKII, tak si chci zase trošku rozšířit knihovničku DLC. Jak si aktuálně vedou DLC Conclave, Monks and Mystics a The Reaper's Due? Vím, že tu o nich už diskuse jsou, ale vesměs se to řešilo chvilku po vydání a vím, že Paradox má ve zvyku kolikrát ty věci chvilku po vydání dost překopat. Takže jak byste tato DLC ohodnotli v současné době? Děkuji pěkně. :)

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Příspěvky: 799
Registrován: 28 úno 2014, 09:34
Bydliště: Slovensko

Re: Slevy na Steamu - co koupit?

Příspěvek od Timoteus » 14 pro 2017, 14:38

Conclave - nemám, zdá sa mi že chcú veľa peňazí za málo zbytočnej muziky
Monks and Mystics - vcelku fajn, rozšíri ti hru o peknu hromadu eventov
The Reaper's Due - tiež vcelku dobré, tvoje postavy nezomieraju len na chrípku
- I keď peňažne sú aj pri 50 percentnej zlave pomerne drahé...menšie ceny ale budu sotva...občas byvaju ale malo...uprimne páči sa mi že sa hra rozširuje ale aby stálo každé nove rozšírenie toľko penazí čo hra samotná to sa mi až tak nepozdáva....dobrá vec je módovanie...často lepšie než DLC-čka...veď taký mód CK2+ koľko vecí dobrých pridáva a je zadarmo....+ k nemu existuju rôzne podmódy napr. Univerzity....
T. S. P.

destanov
Rotný
Rotný
Příspěvky: 125
Registrován: 30 říj 2011, 15:59

Re: Slevy na Steamu - co koupit?

Příspěvek od destanov » 14 pro 2017, 20:07

Já poslední dobou (tak rok) vídám už jen 50% slevy. Nezrušili už ty 75%? Ty teď vídám jen na základní hru, ale na DLC ne. Možná ještě počkám na vánoční slevy, ty by mohly být větší. Btw vánoční začínají 21. prosince. A díky za odpověď, módy jsem si užíval hlavně dřív, ale dost často jsou hrozně nevybalancované.

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“