Sekty a konvertor do EUIV

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
Zyklon
Vojín
Vojín

Sekty a konvertor do EUIV

Příspěvek od Zyklon » 30 zář 2017, 12:23

Zdravím. Dost jsem teď propadnul Paradox hrám a mám v plánu rozehrát CKII a pokračovat v EUIV. Mám datadisk Monks and Mystics a dost mě láká vytvořit nějaký zajímavý kult. Problém je, že nevím co se s kultem stane po exportu do EUIV. Máte s tím někdo zkušenost? Díky.

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Re: Sekty a konvertor do EUIV

Příspěvek od Timoteus » 01 říj 2017, 20:37

nemam skusenosti ale podľa mna zanikne, v EU4 nie su take veci....mimoiné, vytvoriť kult...ak tajný tak ti nevydrží večne...po celu hru
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

Zyklon
Vojín
Vojín

Příspěvek od Zyklon » 04 říj 2017, 10:45

Ok, tak až bude hra v trochu pokročilejší fázi, tak zkusím exporotovat a potom dám vědět co to udělalo.

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od Minreth » 04 říj 2017, 10:50

Kulty v EU IV nejsou. Ale pokud se ti podaří veřejně třeba prosadit herezi těsně před koncem hry, tak v EU IV toto náboženství bude :smile:

EDIT: Do EU se dá konvertovat hra z libovolného data - klidně z 8. století. Ve hře pak bude mít vždy stejné datum z 15. století. Takže to můžeš vyzkoušet rovnou.
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

Zyklon
Vojín
Vojín

Příspěvek od Zyklon » 05 říj 2017, 17:03

Díky za info.

Možnosti exportu kdykoliv jsem si už všimnul, ale ještě nemám žádnou sektu ani kult. S CK2 jsem začal teď hodně čerstvě a zatím v tom ještě celkem plavu (zatím je to pro mě komplikovanější, než EU IV, ale to se poddá :-) ).
Je mi jasné, že nějaký zvrácený kult mi to do EU nevytvoří, ale zajímá mě, jestli v CK např. za Čechy plně přejdu na např. satanismus (nebo cokoliv jiného nekřesťanského), tak jestli budu v EU ateista, nebo jak to vlastně bude.

J. G. Mendel
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J. G. Mendel » 07 říj 2017, 13:59

Zyklon píše:Díky za info.

Možnosti exportu kdykoliv jsem si už všimnul, ale ještě nemám žádnou sektu ani kult. S CK2 jsem začal teď hodně čerstvě a zatím v tom ještě celkem plavu (zatím je to pro mě komplikovanější, než EU IV, ale to se poddá :-) ).
Je mi jasné, že nějaký zvrácený kult mi to do EU nevytvoří, ale zajímá mě, jestli v CK např. za Čechy plně přejdu na např. satanismus (nebo cokoliv jiného nekřesťanského), tak jestli budu v EU ateista, nebo jak to vlastně bude.
Ateismus v EU IV neexistuje. Seznam náboženství ve hře hýr:

http://www.eu4wiki.com/Religions_and_denominations

Seznam náboženstí přidaných do konvertovaných her z CKčka:

http://www.eu4wiki.com/Religions_and_de ... _CK2_games

Takže jak se zdá, tak hereze by tam měly být.
Nebojím se ničeho.Nebojím se pravice, nebojím se levice nebojím se ani středu.Všechny jsem už totiž uplatil.

K demokracii se člověk musí dopracovat absolutně nedemokratickými praktikami.

Jean Mendellois z Lyonu

Československá strana národně sociální s předsedou K. Velemanem v čele ve hře ČSR 1920

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“