Nasledovnictví

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
PeltarLopata
Svobodník
Svobodník

Nasledovnictví

Příspěvek od PeltarLopata » 18 srp 2017, 17:51

Dobrý den, mám dotaz hraju už nějakou chvíli CR2, bohužel ještě ji tak úplně nechápu pomocí Slezska, jsem si dobyl sousední vévodství bohužel po úmrtí krále jsem o svoje území které jsem si dobyl přišel, a sem zase na začátku, nevíte někdo jak uděkat tak, aby při umrtí mého krále nepřišel o uzemí které jsem si dobyl.

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Re: Nasledovnictví

Příspěvek od Timoteus » 18 srp 2017, 18:12

Ahoj, žiaľ, situáciu si popísal trošku slabo...pomohlo by ak by si poslal screeny tvojho panovníka, zákonov...
pravdepodobne ide ale ako vždy o to, že máš nástupnické právo gavelkind - t.j. tituly dedia všetky tvoje deti...ale môžu existovvať aj iné vysvetlenia...ak máš gavelkind, nájdi si v zložke rady popis ako ho zmeniť...je to tam asi v každej druhej správe...
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

uchihakony
Vojín
Vojín

Příspěvek od uchihakony » 18 srp 2017, 23:31

Ahoj, určitě máš jako následnictví (succession type) gavelkind. Musíš tedy buď založit království ať nepřijdeš o tituly stejné váhy, nebo změnit typ následovnictví. Ale na to se musíš stát feudálem. Takže buď reforma náboženství nebo se stát katolíkem a k tomu lvl.4 Hillfort ( Stone Hillfort ) a pak ještě nějaké zákon na Absolute Tribal Authority . Takže nejjednodušší je našetřit kupu zlatých a po zabrání dalšího knížectví (Pagan Subjugation CB) založit hned království než ti zdochne náčelník ;)

Barrynko
Vojín
Vojín

Příspěvek od Barrynko » 19 srp 2017, 11:52

Čaute, ak mám gavelkind a dva kráľovské tituly, tie sa tiež rozdelia madzi deti, alebo len nižšie tituly? Momentálne mám síce len jeden kráľovský titul, môžem vytvoriť druhý, bojim sa by sa ríša potom nedelila.

PeltarLopata
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od PeltarLopata » 19 srp 2017, 16:53

Myslím to tak že vévoda, chiefdom mi umře a území které jssm si dobyl se odtrhne, a je z něho zase samostatné vévodstvi, pomocí Slezska chci sjednotit Polsko, dobyl jsem si sousední Těšín, a po úmrtí byl zase samostatný...

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“