nastupnictvi

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
gazz
Desátník
Desátník

nastupnictvi

Příspěvek od gazz » 31 kvě 2016, 12:15

mozna to tu nekde v tematu je, ale nechce se mi to hledat..
vytvoril jsem si postavu v irsku cill dara a vytvoril jsem kralovstvi connacht.. obsadil jsem skoro vsechny zeme v irsku a najednou mi KRAL umrel...
jeho prvorozeny dedic presto sdedil york (po sve matce, ktera uz v rodine nikoho nemela) a druhy dedic ziskal kralovstvi connacht...

kde zjistim, kdo co dostane? a jak to muzu ovlivnit?

+ v nastupnictvi je jen agnat gavelkind, volitelny gavelkind a tanistry... jak prejdu na primogenituru?

diky moc ;-)

a kdyz se mi otevre okno udalosti, jak v ni rolovat? nekdy ten text pokracuje a ja to nemuzu posunout

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Re: nastupnictvi

Příspěvek od Timoteus » 01 čer 2016, 05:27

1.?? Si pravdepodobne tribal/kmeňový
- preto máš len tieto nást. práva
- preto, keď zdedil 1. syn feud. léno (York) tak nezdedil aj connacht (tribal)

2.??? Matka tvojho 2. syna neni matka 1.syna

pozn. mimo tému - keď máš gavelkind a ovládaš územie dvoch území najvyššieho titulu aký máš no titul máš len jedného, tak po tvojej smrti automaticky vzniká aj titul druhý a ten zdedí druhý syn...
pr: si český knieža (nie kráľ), ovládaš aj moravu, no nemáš titul knieža moravský, keď zomrieš, tvoj prvý syn získa čechy, druhý moravu - automat. sa vytvorí kniežatstvo.....
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

tenzor
Rotný
Rotný

Příspěvek od tenzor » 01 čer 2016, 10:04

A neni nahodou Connacht Petty Kingdom, cili de facto knizectvi?
Ale i tak bych cekal, ze se to nastavi jako primarni titul.

gazz
Desátník
Desátník

Příspěvek od gazz » 01 čer 2016, 14:30

a jak menit tribal na jiny druh?
+ jak rollovat v tom okne udalosti kdyz vyskoci a text jeste nekde pokracuje?

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Timoteus » 01 čer 2016, 17:23

1.v tom menu kde máš napr. usporiadanie lovu, hostiny, turnaja atd tak tam musíš prijať feudalizmus...aby si ho prijal musíš splnať nejaké podmienky..to si tam prečítaš....
2.?? nechápem...také okno som uprimne ešte nemal, jedine ak by si mal nejakú češtinu a tam by to nevyšlo alebo čo..
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“