Conclave

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Conclave

Příspěvek od Timoteus » 02 úno 2016, 14:51

Nevie aký kret*n vymýšľal konkláve ale poriadne to po*ral.....
Jedna mizerná svätá výprava za Tlmčen a celý svet, vrátane kresťanského ortodoxného je proti mne

Obrázek

Vznikla koalícia....povedal som si, vyskúšam boj aj tak....Imperiálne dobytie Bavorska

Obrázek

Vyhral som ho, lebo som rýchlo zokupoval územie, no ide po mne celá Európa, Afrika a Ázia až po Indiu, tá nejde lebo je ďaleko - nemám s Ňou diplomatické vzťahy....A aké riešenie ponúka hra? pakty o neútočení, len škoda že musítemať nejaké manželstvo alebo zasnúbenie....lenže kto má detí aby ich poslal na každý dvor? Ani mačka....
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Re: Conclave

Příspěvek od Timoteus » 02 úno 2016, 14:53

a to podotýkam ani nemm kupené konkláve, takže to maju všetci tak...aj vy
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

821
Major
Major

Příspěvek od 821 » 02 úno 2016, 16:20

je to v patchi 2.5, ked ti stupne infamy na 25% tak sa moze vytvorit koalicia proti tebe, je to umysel aby stazi WC
u mna +1
És per Catalunya, per la llibertat...
Que moriràs lluitant, si cal!

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Timoteus » 02 úno 2016, 17:06

mne by nevadilo keby tam dajú koalície, ale sorry, aby sa mi po 1 vojne a ešte k tomu s pohanmi pridala celá kresťanská európa ku koalícii, ktorú vytvoril nejaký malý kniežtko na druhej strane sveta? - opakujem, bojoval som proti mauretánii, koalíciu vytvoril permský kráľ....slabý ako mucha...a hned sa tam všetci hrnuli....aj tí čo mali vzťahy + 50 !
Crusader Kings II

Europe Universalis IV

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Timoteus » 02 úno 2016, 17:28

a nakolko som už hru hral aj v novom patchi nejde spustiť v starom...
Crusader Kings II

Europe Universalis IV

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od Minreth » 02 úno 2016, 18:48

Tak jsem se raději vrátil ke staršímu patchi... :)
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

821
Major
Major

Příspěvek od 821 » 03 úno 2016, 10:05

Timoteus píše:mne by nevadilo keby tam dajú koalície, ale sorry, aby sa mi po 1 vojne a ešte k tomu s pohanmi pridala celá kresťanská európa ku koalícii, ktorú vytvoril nejaký malý kniežtko na druhej strane sveta? - opakujem, bojoval som proti mauretánii, koalíciu vytvoril permský kráľ....slabý ako mucha...a hned sa tam všetci hrnuli....aj tí čo mali vzťahy + 50 !
tak bude to chciet este trocha vybalancovat
És per Catalunya, per la llibertat...
Que moriràs lluitant, si cal!

H11
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od H11 » 03 úno 2016, 15:35

Nevíte jestli jde změnit ručně forma vlády treba v savu? Mě conclave změní nástupnictví na galvekind :-( /nevim proc/ a to u mé Ceské říše:-) obsahujici celou Evropu kromě arabskeho poloosra indea a VB zcela znicujici do roka:-D :tdsa: :tdsa: :tdsa: :tdsa:

Ileanos
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Ileanos » 03 úno 2016, 20:42

Inu... Patch spojený s Conclave mi zase znemožnil hrát hru, protože padá každých cca 5 minut :D Řekl bych, že kluci paradoxí mají co opravovat a napravovat :D

H11
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od H11 » 04 úno 2016, 03:47

i bez cestiny stare?

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Timoteus » 08 úno 2016, 13:51

Jupí, paradox prislúbil že bude pracovať na koalíciach a dalších veciach aby boli primeranejšie....
Crusader Kings II

Europe Universalis IV

Minreth
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od Minreth » 08 úno 2016, 13:55

Hlavně moc nechápu, proč je vůbec přidávali. Spojenectví bez sňatků nebo příbuzenství byly naprostou výjimkou, to bylo záležitostí až novověku... přijde mi to lehce ahistorické.
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

Cracky
Desátník
Desátník

Příspěvek od Cracky » 11 úno 2016, 22:48

Mně příjde celé Conclave úplně jako velký bull.shit. Rada je pořád nasr*ná, aj když jim dávám "kapesné" a vždy si ve finále prosadí svoje, že převezmou všechny zákony. Stále války o nezávislost, vazal ve frakcích je sám a má 99% nezávislost, po chvíly se k němu připojí dalších pár, kteří mě mají +- rádi a je to hned 400% :D. Nadruhou stranu Aliance se mi líbí, Koalici jsem neměl nějak možnost vyzkoušet ještě.

btw: Hraju ted za Islám, začal jsem ve starých bozích 800 rok +-. Ted mám rok 1000 a Evropa je totálně celá rozj*baná :D Existuje tam Německo, Madaři jsou šiitští islamisti, Italové v Severní africe, je vůbec šance že vznikne Svatá říše, Anglie, Francie atd. a Norsko se Švédskem přijmou křestanství ? :D

adis
Desátník
Desátník

Příspěvek od adis » 25 črc 2016, 16:06

čest. Přišel někdo, jak ty koalice umravnit?

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“