Pád během hraní

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
JaroslavSkara
Svobodník
Svobodník

Pád během hraní

Příspěvek od JaroslavSkara » 15 led 2016, 18:55

Zdravím mám legálně koupené na steamu skoro celé ( krom Horse) Crusade 2. Nainstaloval jsem CZ (mám pocit že i když je zaplá diakritika tak není moc v provozu) a vyberu rok a dám hrát...za cca 1-5 min hra sama spadne do win....

Má s tím někdo zkušenosti?

Zkusil jsme spouštěcí soubor dát jako spouštět s oprávněním správce ale nepomohlo to.

Grip
Svobodník
Svobodník

Re: Pád během hraní

Příspěvek od Grip » 16 led 2016, 13:37

Nemáš jinou verzi hry než na jakou je čeština?

fnuk
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od fnuk » 20 led 2016, 17:26

To bude tou češtinou. Právě proto jsem se ptal na foru s češtinou na ten postup tam je to dost chaoticky vysvětlené. Když se to tam nakopíruje špatně tak to pak padá. Já mám jak legální steam verzi bez datáčů tak nelegální s datáčema v obou mám češtinu a jede to a nepadá. Ale je to ve staré verzi. 2.0.4 tak že to musí být tou novou češtinou.

Mylsím že budeš muset přeinstalovat celou hru. tzn. smazat i ručně všechno i v dokumentech a zkusit znova. (nejdřív to zkus bez té CZ)

JaroslavSkara
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od JaroslavSkara » 20 led 2016, 17:44

bylo to fotnami už to nedělá spravili to Bak:)

KennyBlind
Vojín
Vojín

Příspěvek od KennyBlind » 10 kvě 2017, 20:28

Mohl by jsi rozvést jak to opravit? Mám to samé... :tdsa:

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“