bastard

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
ld79
Svobodník
Svobodník

bastard

Příspěvek od ld79 » 16 lis 2015, 17:28

Dobrý večer, je nějaká šance takové kvítko přidat do rodu ? Měl jsem tři takové kvítka a v nabídce jsem to neměl ani jednou :frusty:

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Re: bastard

Příspěvek od Timoteus » 16 lis 2015, 18:48

ak si dal pri narodení že zrieknuť sa ho tak sa to nedá ak si dal len že nelegitimovať tak byb to malo ísť....+ musia to byť tvoje deti
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

ld79
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od ld79 » 16 lis 2015, 19:37

Ta možnost mě naskočila až u druhé milenky a celkově čtvrtého nejméně povedeného levobočka. První dvě děti se podařily na cizím dvoře a to byl asi problém, když jsem jí ovšem provdal na ten svůj tak a podařilo se třetí tak jsem tu možnost neměl též a to jsem se dočetl že by mělo jít takové dítě legalizovat ještě při dovršení jeho plnoletosti.

Timoteus
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Příspěvek od Timoteus » 17 lis 2015, 07:48

asi sa oficiálne nezistilo že je tvoj a tak ti nedalo tú možnosť....inak to neviem vysvetliť
Crusader Kings II

Rajas of India, Old Gods, The Republic, Sons of Abrahams, Customization Pack, Dynasty Shield I-III, Legacy of Rome, Sword of Islam, Ruler Designer, Charlemagne, Way of Life , All portraits, Few music pack, Reapers of Death (WoL, RoD, C contextpacks), Monks and mystics
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Europe Universalis IV

complet without all e-books, few modern soundtracks, Europa Universalis IV: Evangelical Union Unit Pack and Europa Universalis IV: Catholic League Unit Pack and Cossack´s packs

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“