Reformace vikingů

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, Minreth, Vals, Phoenix

Odpovědět
Josif
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Reformace vikingů

Příspěvek od Josif » 06 zář 2015, 17:52

Potřeboval, bych poradit: mám 4 svatá místa ale autorita náboženství je příliš malá :-[
Nevíte jak zvýšit autoritu ,abych nemusel dobývat braunshweig ?
Tento podpis byl smazán, protože porušoval pravidla tohoto fóra. Neprodleně nahlaste autora tohoto podpisu administrátorovi.

tenzor
Rotný
Rotný

Re: Reformace vikingů

Příspěvek od tenzor » 07 zář 2015, 18:46

Úspěšně vést náboženské války (nebo aspoň pomáhat ostatním vládcům stejné víry, aby je neprohrávali).

Josif
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Příspěvek od Josif » 13 zář 2015, 06:57

Tak, a je to .Mám všech 5 svatých míst. Reformoval sem náboženství , ale kdy získám svaté řády :?: křesťané mají snad už 4 řády a já ani jeden :cry: prosím řekl by mi někdo od kdy budu mít svaté řády :?:
A teď mě napadá ještě otázka, k čemu jsou pro panovníka dobré vědomosti :?:
Intrikaření, diplomacie..... To chápu , ale opravdu nechápu k čemu jsou ty vědomosti ,
prosím poraďte :)
Tento podpis byl smazán, protože porušoval pravidla tohoto fóra. Neprodleně nahlaste autora tohoto podpisu administrátorovi.

Scipio
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od Scipio » 13 zář 2015, 08:29

O svatých řádech v CKII se víc dozvíš tady: http://www.ckiiwiki.com/Holy_orders
Pokud hraješ za Germány, tak Ti mají možnost vzniku svatého řádu až od roku 920, přičemž tam jsou ještě další podmínky.

Vědomosti se hodí hlavně pro biskupy a dvorního kaplana. Vědomosti u panovníka vedou k rychlejšímu zkoumání technologií (a možná dokonce přidávají trochu zbožnosti, ale tím si nejsem jistý).

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“