Crusader kings 2:Old Gods

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

HerrKaleun!
Rotný
Rotný

Crusader kings 2:Old Gods

Příspěvek od HerrKaleun! » 29 kvě 2013, 09:27

Chtěl bych se zeptat hrál už někdo toto DLC nebo případně jestli se nechystáte to hrát tak když tak napište svoje poznatky děkuji

Josef81
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Re: Crusader kings 2:Old Gods

Příspěvek od Josef81 » 29 kvě 2013, 18:27

Toto DLC ještě přece nevyšlo .Nebo jo...?

HerrKaleun!
Rotný
Rotný

Příspěvek od HerrKaleun! » 29 kvě 2013, 19:21

Josef81 píše:Toto DLC ještě přece nevyšlo .Nebo jo...?
Jo včera :)

Scar
Poručík
Poručík

Příspěvek od Scar » 30 kvě 2013, 19:14

Z jineho fora me prekvali,ze tam je mozne unest cizi manzelku a udelat si z konkubinu,takze z tohoto duvodu to musi byt paradni 8-)

Send via Tapatalk.

Josef81
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Josef81 » 30 kvě 2013, 19:27

Jojo,vypadá to zajímavě,je tam dost novinek a úprav.Soudě podle toho,co jsem dnes viděl při hraní s novým patchem,i bez DLC.

perun14
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od perun14 » 02 čer 2013, 18:40

Tak právě jsem si to koupil a už se dívám, co a jak. Musím říct, že ta nová mapa vypadá hodně, ale opravdu hodně zajímavě. :) Jen nechápu jak rodu Mojmírovcu, vládcům Velké Moravy, mohli dát českou kulturu.. To by chtělo změnit.

martas3
Podplukovník
Podplukovník

Příspěvek od martas3 » 02 čer 2013, 18:41

perun14 píše:Tak právě jsem si to koupil a už se dívám, co a jak. Musím říct, že ta nová mapa vypadá hodně, ale opravdu hodně zajímavě. :) Jen nechápu jak rodu Mojmírovcu, vládcům Velké Moravy, mohli dát českou kulturu.. To by chtělo změnit.
byli líní to přejmenovat ^^
Kronikář hetharijský, byzantský a wylamský, historik Res Publicy
Velkovévoda Friedrich I. Bádenský (Německo 1866)
Martin z Blatavníka (†), velitel Plzeňského landfrýdu, a jeho syn Jošt z Blatavníka, pán Plzně, Tachova a Žebráku (Husitské války)
Lord Eldred Arryn, princ Hory a Údolí, pán Orlího Hnízda, Strážce Východu a Ochránce Údolí (Blackfyreovo povstání)
Dóže Manuel Saggio z Luccy, arcibankéř italský (Itálie 1796)
Aeddan I. Gwyrdd, král velšský, iarla jihoirský a západomercijský (Anglie 960)
Sigismund III. Stříbrovlasý (†), kníže hauenský, a jeho synovec Dietrich I. Obnovitel, král kvilamský a kníže hauenský (Pět knížectví)

perun14
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od perun14 » 02 čer 2013, 18:55

martas3F píše:
byli líní to přejmenovat ^^
Asi jo, nebo vůbec netuší o nějaké moravské národnosti, ale byla to škoda. Doufal jsem, že tam bude moravská národnost a Čechy by měli národnost českou. V jednom módu jsem to myslím vidět. Tuším, že to byl Project Synergy. Dále je zvláštní, že hráč Velké Moravy může založit Wendish Empire. Proč Wendish?

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 02 čer 2013, 21:02

V ranném středověku těžko mluvit o české či moravské národnosti. Etnicky a kulturně to bylo totéž a fakticky se jednalo jen o geograficky oddělené kmenové svazy.

Wendish empire = Říše západních Slovanů.

H11
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od H11 » 03 čer 2013, 15:06

Uz sem to nevydržel a koupil, ale jako za "čechy" (no někoho na uzemí ČR) se nedá začít (je to černé jako na sahaře) a posunout čas od toho 9.st taky nejde to jde až od klasického startu, .....takže jedu za nakýho knížete z rodu praha:-D na kterého sem se dostal až po uložení hry......... dost divný.... :tdsa:

Scar
Poručík
Poručík

Příspěvek od Scar » 03 čer 2013, 16:00

tys asi nepochopil princip toho DLC, pointa je v tom, že se má hrát za wikingy etc. rabovat okolí a tak. Není to určeno aby někdo hrál od 9.stol za jiné než pohanské národy...

Arizael
Rotný
Rotný

Příspěvek od Arizael » 03 čer 2013, 16:53

H11 píše:Uz sem to nevydržel a koupil, ale jako za "čechy" (no někoho na uzemí ČR) se nedá začít (je to černé jako na sahaře) a posunout čas od toho 9.st taky nejde to jde až od klasického startu, .....takže jedu za nakýho knížete z rodu praha:-D na kterého sem se dostal až po uložení hry......... dost divný.... :tdsa:
Hodně divný. Já když spouštím hru, tak v českém knížectví mám na výběr tři Přemyslovská hrabata, v Praze je Přemyslovský kníže a kdybych hodně chtěl, tak Hradec ovládá Slavníkovec.
Scar píše:tys asi nepochopil princip toho DLC, pointa je v tom, že se má hrát za wikingy etc. rabovat okolí a tak. Není to určeno aby někdo hrál od 9.stol za jiné než pohanské národy...
A na to jsi přišel jak? Pochopitelně jde hrát klasický sandbox. Mimochodem všichni výše zmínění Přemyslovci jsou pohané.......

tovlasek
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od tovlasek » 03 čer 2013, 17:01

Ale je to tak tato hra sice nabízí že si můžeš zahrát i za Velkou Moravu ale je jasné že se hlavně soustředili na Vikingské národy
"La mort n'est rien, mais vivre vaincu et sans gloire, c'est mourir tous les jours"-Napoleon Bonaparte.

HerrKaleun!
Rotný
Rotný

Příspěvek od HerrKaleun! » 03 čer 2013, 17:20

jinak ty křesťani se od toho roku 900 rozpínají čím dál víc nestíhám je obětovávat bohům :D (hraju za jarla z Norska)

H11
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od H11 » 03 čer 2013, 23:06

Kdyz to nastavis na ten rok 8xx ,tak tam nejde hrát za nikoho na našem uzemí (a ani posunovat časem dopředu) a jen přes to že začnu hrát za někoho jiného a uložim tak mohu vzít vládce prahy což je nějaký noname náčelník z Prahy...........vám to tedy jde a problém je u mě? nebo si jen nerozumíme....od toho roku 1066 to jde normálně.... :frusty:

HerrKaleun!
Rotný
Rotný

Příspěvek od HerrKaleun! » 04 čer 2013, 02:18

H11 píše:Kdyz to nastavis na ten rok 8xx ,tak tam nejde hrát za nikoho na našem uzemí (a ani posunovat časem dopředu) a jen přes to že začnu hrát za někoho jiného a uložim tak mohu vzít vládce prahy což je nějaký noname náčelník z Prahy...........vám to tedy jde a problém je u mě? nebo si jen nerozumíme....od toho roku 1066 to jde normálně.... :frusty:
problém musí být u tebe já tam normálně Náčelníka z rodu přemyslovců mám jen si zrovna nepamatuji jeho jméno

mysticask
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od mysticask » 04 čer 2013, 17:03

H11 píše:Kdyz to nastavis na ten rok 8xx ,tak tam nejde hrát za nikoho na našem uzemí (a ani posunovat časem dopředu) a jen přes to že začnu hrát za někoho jiného a uložim tak mohu vzít vládce prahy což je nějaký noname náčelník z Prahy...........vám to tedy jde a problém je u mě? nebo si jen nerozumíme....od toho roku 1066 to jde normálně.... :frusty:
ja mam taky ten problém (dokonce jsem musel popravit prvního syna jelikož mi to psalo že pak skončí dinastie a druhej už byl normálně v poho), ale vyřešil jsem to tak, že jsem si vzal někoho ze slezka a za hodinu dobyl celou ČR, ale zas mi nejde vytvořit království

H11
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od H11 » 05 čer 2013, 01:35

no ja sem se zatim stal vazalem vevodovy z čech kterej vznikl z nakyho vzbourence:D a prezivam tam porad s jednim uzemickem a nak se z toho nemuzu dostat ale uvidim ..... na to jak v roce 8xx zacit za premyslovce sem ale fakt neprisel:D :tdsa: :tdsa: :tdsa:

perun14
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od perun14 » 05 čer 2013, 04:53

To je normálně jednoduché. Klikneš na Čechy a objeví se Mojmírovec, král Velké Moravy, a když klikneš podruhé objeví se Přemyslovec. Musíš ale kliknout na Prahu protože kdybys klikl na Hradec, tak by si hrál tuším, že za Slavníkovce.

mysticask
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od mysticask » 05 čer 2013, 11:32

H11 píše:no ja sem se zatim stal vazalem vevodovy z čech kterej vznikl z nakyho vzbourence:D a prezivam tam porad s jednim uzemickem a nak se z toho nemuzu dostat ale uvidim ..... na to jak v roce 8xx zacit za premyslovce sem ale fakt neprisel:D :tdsa: :tdsa: :tdsa:
Nesmíš se sím moc mazat, všechno banishnuj a popravuj a připrav si pudu pro další dítě, jako prvni našetři na vojsko a ovladni svyho pana, poté stim vojskem zaber všechno v okoli. Muj první krutovládece na obtižnost HARD (dožil se 75 let) zabral během včerejška česko, slovensko, polsko, madarsko chvilima měl demensi 30/3 ale nikdo se nemoh vzbouřit pač nikdo nic neměl, až když umřel jsem z jeho syna udělal normálního vládce.

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“