Čeština pro Crusader Kings II

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
NoBody
Vojín
Vojín

Re: Čeština pro Crusader Kings II

Příspěvek od NoBody » 04 čer 2019, 19:17

Ahoj WhiteHorse a všichni ostatní!

Četl jsem teď informace o stavu češtin na CKII a ostatní hry a musím přiznat, že mi spadla brada:
1) Že těch textů je tolik. Jasně u hry jsem strávil hromadu času, ale člověk si to neuvědomí
2) Že překlad stojí víceméně na jednom člověku a to WhiteHorse
3) Že překlad NENÍ SPONZOROVANÝ, tedy je to práce nadšence (ku.va, kde na to bere tu chuť a ten čas?)
4) Že ze 4.000 stažení se přispělo jen cca 5 lidí, sakra to jako vážně přispěje jen 0,1%?

Jak už napsal WhiteHorse, přispějte, nebo se na to po právu vykašle. Kdyby každý dal 10 Kč, bylo by to 40 000 Kč na překlad. Ale protože jste líní, nezaplatili jste zatím nic a už vidím, že zaplatíte 10 Kč za každý DLC, nebo hru, rovnou přispějte 100 Kč (co to dneska je?). Stejně nás nebude moc, kteří přispějí. Ano, já jsem přispěl už loni, takže tu mohu láteřit :-).

No a nevím, jestli by nebylo možné nějak transparentně vybírat příspěvky dopředu s tím, že pokud se nevybere XY peněz, tak překlad nebude... Třeba by se pár lidí chytlo za nos.

Jinak skvělá práce, bez tebe a tvých pomocníků bych si CKII vůbec nezahrál, protože bych nepochopil, jak to hrát.

Martin

Hacko11
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Hacko11 » 04 čer 2019, 20:35

já příspívám +- pravidělně ale už sem zažil spoustu projektů kde si mysleli , že komunitně něco vyberou předem a nevybralo se skoro nikdy nic.... je to strašně nevděčná práce, skoro nikdo neví co to dá za práci a jen pak nadávají....i když to nedodělá má můj neskonalý obdiv.... :tssa:

WhiteHorse
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od WhiteHorse » 04 čer 2019, 23:56

Když se člověk podívá na moje překlady tak nějak souhrnně, vidí toto:

Stellaris 1550 normostran
HOI4 1350 normostran
CK2 2345 + 800 + 180 normostran = 3325 normostran
EU4 1050 normostran
Vic2 cca 1000 normostran

To je celkem 8275 normostran. Pak je tu Imprátor s 800 normostranami a to ještě nemluvím o cca 1000 normostranách v Pillars of Eternity a několika dalších věcech, které by daly dohromady asi 2000 normostran.

To je moje bilance za 5 let činnosti pod tímhle nickem. O dost víc než 10 000 normostran

No a když se pak podívám na reakce "vděčných" hráčů a jejich ochotu ke spolupráci, je mi z toho docela smutno.

Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“