Čeština pro Crusader Kings II

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
Bakendrid
Desátník
Desátník

Re: Čeština pro Crusader Kings II

Příspěvek od Bakendrid »

Zdravím, díky usilovné práci překladatele Miceho jsme se dostali na 75,8% češtiny kdy zmíněný překladatel sám přeložil 21,8% nových nepřeložených textů.

Tímto mu za jeho práci děkuji.

Nicméně nás čeká ještě spousta práce a navíc se chystá nové DLC, takže pokud máte znalost angličtiny a CK II v srdci, přihlašte se k nám a umožněme hráčům hrát tuto skvělou hru v našem rodném jazyce. Díky ;)

Bak
J. G. Mendel
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J. G. Mendel »

Bakendrid píše:Zdravím, díky usilovné práci překladatele Miceho jsme se dostali na 75,8% češtiny kdy zmíněný překladatel sám přeložil 21,8% nových nepřeložených textů.

Tímto mu za jeho práci děkuji.

Nicméně nás čeká ještě spousta práce a navíc se chystá nové DLC, takže pokud máte znalost angličtiny a CK II v srdci, přihlašte se k nám a umožněme hráčům hrát tuto skvělou hru v našem rodném jazyce. Díky ;)

Bak
Zkouškový je v plným proudu, takže něco na prokrastinaci by se mi hodilo. Pokud mi zaručíš, že má práce nepřijde vniveč, tak mi nějaký texty pošly. Každopádně hodně mám nahráno jedničky, dvojku jsem zase tolik nehrotil, nemám to tolik pod palcem, takže je tu riziko, že některý texty vytržený z kontextu nemusím přeložit úplně ideálně.
Nebojím se ničeho.Nebojím se pravice, nebojím se levice nebojím se ani středu.Všechny jsem už totiž uplatil.

K demokracii se člověk musí dopracovat absolutně nedemokratickými praktikami.

Jean Mendellois z Lyonu

Československá strana národně sociální s předsedou K. Velemanem v čele ve hře ČSR 1920
Marien
Desátník
Desátník

Příspěvek od Marien »

to Bakendrid:

Poslal jsem ti iniciační mejl před 2 týdny, zatím bez odpovědi...
Registrace: CK2
DLC: Ruler designer; Shields I; Shields II
MODY: Synergy project
finální čeština 0.11 pro Synergy Project v1.4 je nyní součástí češtiny CK2 v0.98a
Cracky
Desátník
Desátník

Příspěvek od Cracky »

čáu kluci, jak to vypadá s češtinou ? Já i ostatní jsme již určitě všichni natěšení :D
Josef81
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Josef81 »

Cracky píše:čáu kluci, jak to vypadá s češtinou ? Já i ostatní jsme již určitě všichni natěšení :D

přesně tak.... :oops:
Bakendrid
Desátník
Desátník

Příspěvek od Bakendrid »

Zdravím všechny, čeština stále postupuje kupředu, v současné době máme přeloženo a zkontrolováno 82% textů. Dokončení se těžko odhaduje, dobíhají zkouškové a začínají prázdniny a dovolené. Navíc má ještě vyjít nové velké DLC. Nechci nic slibovat, ale v současnosti to vidím nejdříve za měsíc.
Bak
Josef81
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Josef81 »

Super práce,dík za všechny....

Vím,že to sem nepatří,ale už jste to tu několikrát zmínili tak se tady i zeptám,jaké nové DLC se chystá?Já jsem zatím nikde o žádném nenašel ani zmínku...... Poví někdo něco bližšího?Jsem dost zvědaví oč jde jestli to teda není jen nějaká fáma.Dík za odpověď.
Timoteus
Podporučík
Podporučík

Příspěvek od Timoteus »

neni to fáma, je toho plný net.....

https://forum.paradoxplaza.com/forum/in ... ds.859192/

+ už bolo viacero tých diárov či ako sa to volá urobených....(tam kde popisujú o čom bude DLC)
T. S. P.
Mice
Desátník
Desátník

Příspěvek od Mice »

Případně doplním i stručný popisek zde

http://games.tiscali.cz/oznameni/do-sed ... rdy-251904
Kos112567
Vojín
Vojín

Příspěvek od Kos112567 »

Ahoj,

taky se vám děje, že po nakopírování souborů do adresáře hry vám začne hra padat? Nevypíše to ani žádnou chybu, prostě jak kdybych dal alt+f4. Hru mám ze steamu, češtinu tu nejnovější (v202 Cz099b Oprava). Nevíte co s tím? :(

btw, hru mám bez jakýkoliv DLC, pouze základní
HerrKaleun!
Rotný
Rotný

Příspěvek od HerrKaleun! »

Kos112567 píše:Ahoj,

taky se vám děje, že po nakopírování souborů do adresáře hry vám začne hra padat? Nevypíše to ani žádnou chybu, prostě jak kdybych dal alt+f4. Hru mám ze steamu, češtinu tu nejnovější (v202 Cz099b Oprava). Nevíte co s tím? :(

btw, hru mám bez jakýkoliv DLC, pouze základní
A v tom možná bude ten problém v té češtině jsou přeložené texty i z několika DLC tak možná proto to padá jedině někde najít češtinu jen na základní hru.
Josef81
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Příspěvek od Josef81 »

A taky je možné,že máš špatnou verzi hry.Čeština totiž není určena pro nejnovější patch.Musíš ve steamu zvolit starší patch,jen už nevím,který přesně...... Jinak si myslím,že ta DLC by ti neměla dělat problém,mělo by to šlapat i bez nich.Ale to netvrdím jistě,já osobně mám skoro všechna DLC.
Bakendrid
Desátník
Desátník

Příspěvek od Bakendrid »

Na vině je určitě čeština. Současná verze je pro CK II 2.0.4. CK II v současné aktualizaci je tuším ve verzi 2.3.2. Bohužel má paradox zálibu v měnění textů i ve starších souborech a dvakrát bohužel zasahuje i do kodu zobrazení textu. Při převádění jsem musel každý soubor s textem porovnat jak se liší a mazat/připisovat. Je úplně jedno, jaké máš dlc, změny jsou i v základní hře. Prostě někdy hra volá vyskakovací okno s textem který má aktualizovaný kod, v češtině je zastaraly -> nenalezeno a hra padá.
gazz
Desátník
Desátník

Příspěvek od gazz »

prosim lidicky moc prosim, vim ze vas otravuji, ale skoro slintam a i slza ukapla, ale jak to prosim vypada s tou cestinou? cekam tady jako ten nejvetsi nedockavec a hru nehraji jen proto, ze cekam na cestinu :-) moc vas prosim, pracuje na tom nekdo? dekuji mnohokrat :-)
Bakendrid
Desátník
Desátník

Příspěvek od Bakendrid »

Zdravím, čeština zdárně postupuje kupředu, jen nám Paradox stále prodlužuje trať. S novým DLC a verzí mě teď čeká kompletní kontrola všech souborů abych vychytal změny které se musí upravit. Současně se připravuje rozporcování nových textů a rozdělení mezi překladatele. Jinak je čeština na verzi 2.3.2. prakticky hotová, zbýval poslední soubor. Bohužel současná verze je 2.4.1. Musíme se s tím poprat, dříve češtinu vydat nejde, jelikož by to byl zmetek, který by způsoboval pády hry. Prosím tedy o vaši trpělivost, nechci dávat žádná data vydání, protože to u Paradoxu dost dobře nejde :D :/

Držte nám palce, díky
Bak
gazz
Desátník
Desátník

Příspěvek od gazz »

dekuji mnohokrat ze na tom pracujete, a pokud to bude mozne velmi vas prosim, informujte nas o postupu, treba jen i pri dosazeni nejakeho mylniku ;-)
PhoenixCzech
Vojín
Vojín

Příspěvek od PhoenixCzech »

Zdravím, potřebuji radu, stahnul jsem si cestinu pro verzi 111, byla zde slozka s ni, ktera se davala do dokumentu->paradox a tam do modu, bohuzel nejak zmizela, mam tedy jen automatickou instalaci a ta mi nepomaha, kdyz ji dam do D:program files/paradox/crusader tak stejne nefunguje, mohl by mi nekdo poradit, pripadne tu slozku uploadnout? Dekuji
Bakendrid
Desátník
Desátník

Příspěvek od Bakendrid »

http://www.imagehosting.cz/?v=stavpracep.jpg
Tady můžete kouknout jak jsme na tom. Všechny číselné údaje jsou v kB. Čeština je nevydatelná dokud nebude první horní tabulka vlevo na 100%, až bude, tak budeme uvažovat o nějaké betě. Žádný časový odhad poskytnout nemůžu, jsou prázdniny a krásné léto.
Držte nám palce :)
Gulde
Poručík
Poručík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gulde »

Zítra mám státnice, takže potom už snad i budu moci překládat a zase připravit instalátor, jestli si ještě vzpomenu, jak se to dělá :D .
Jinak jsem moc líný to tu celé číst, takže mi hoši, co děláte aktuálně na češtině, pošlete maila na guldecz@gmail.com, a zkorigujeme to.
Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali. Edmund Burke
She
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od She »

Tak držím palce při státnicích! A velmi se těšíme na novou češtinu ;)
Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“