Rady pro Crusader Kings II.

Opět buduj a sleduj rozmach své vlastní rodinné dynastie. Dobyj, vyžeň nebo z dalších území vytvářej vazaly ve středověké Evropě. Využij svých špiónů a spolupachatelů k dosažení svých vlastních ambicí. Braň svoji náboženskou víru a nebo se připoj ke křížové válce nebo džihádu! Vyzkoušej tvrdý život středověkého vládce.

Moderátoři: Atlantis, martas3, Vals, Phoenix

Odpovědět
Vivantis111
Svobodník
Svobodník

Re: Rady pro Crusader Kings II.

Příspěvek od Vivantis111 »

Zdravím, myslím, že se toto téma už tady řešilo. Jedná se o vytvoření arcibiskupství, respektive v jeho říšské podobě, jako Princ-Arcibiskup. Jak na to z pozice monarchy? Díky moc.
Z boží milosti Císař Sedmi ostrovů, Král Fénixský, Arendellský, Temných ostrovů a Jižních ostrovů, Vévoda Arendelle, Atlantidy a Krabákova Adalbertus Alexandrus Karlos XXXIII. Augustus Aurelius Pheonix-Arendell.
Timoteus
Podporučík
Podporučík

Příspěvek od Timoteus »

Ahoj,
a) len mimochodom marginálne ak by si náhodou nevedel - za teokracie sa nedá hrať
a k téme:
b) dáš držiteľovi biskupstva country (provinciu/krajinu) - je z neho striebornokrúžkový biskup
c) ak mu dáš následne kniežací/vojvodský titul (duchy) tak bude aj princ-biskup (ten s mašovým orámovaním)
t.j. aby si tak urobil a princ-biskup zostal tvojim vazalom musíš byť v prípade c aspoň kráľ (buď alebo cisár)
pozor, platí že v krajine môžu teokracie/republiky ovládať max 33% provincií myslím...
T. S. P.
Vivantis111
Svobodník
Svobodník

Díky, ale za 1, už jsem na to přišel sám a za 2, vím, že jako monarcha nemůžu hrát za členy náboženských frakcí (arcibiskupů, biskupů atd.), tak blbý nejsem. Ale i tak díky za upozornění.
Z boží milosti Císař Sedmi ostrovů, Král Fénixský, Arendellský, Temných ostrovů a Jižních ostrovů, Vévoda Arendelle, Atlantidy a Krabákova Adalbertus Alexandrus Karlos XXXIII. Augustus Aurelius Pheonix-Arendell.
Vivantis111
Svobodník
Svobodník

Jinak hraju za krále českého a polského.
Monthy1990
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Monthy1990 »

Zdravíčko, mám menší problém, zničeho nic mi zmizela možnost pojmenovat děti, tuším že by mohla být chyba v message settings, jen nevím co nastavit, nevíte někdo náhodou co s tím ? Děkuji
Hasta la victoria siempre
Vivantis111
Svobodník
Svobodník

No, nevím, kde v nastavení to má být, ale mě to funguje s dodatkem Holy Fury, tak přes to, jinak nevím.
Monthy1990
Praporčík
Praporčík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Monthy1990 »

zvláštní, občas to zazlobí, resetuju message setings a zase cajk, asi bug.
Hasta la victoria siempre
Timoteus
Podporučík
Podporučík

Příspěvek od Timoteus »

Hmm...je možné že nastavenia...ja som podobný bug nemal, ale zase som aj menej hral v psolednej dobe...asi zbytočne, ale pre istotu sa však spýtam, nemáš náhodou spustený nejaký mód zarovno s hrou? Alebo nejakú beta-verziu hry?
T. S. P.
Imperius
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Imperius »

necrangel
Vojín
Vojín

Příspěvek od necrangel »

Ahoj. Prosím poradit od zkušených. Vládnu s po třetí vdanou královnou - 41 letou. Dědictví mám že dědí nejstarší a může dědit i žena. Mám dospělého syna(z prvního manželství), který má dceru. Z druhého manželství mám malou dceru. Vyskočila na mne hláška, že nemám dědice. Syn se stal knězem v království své ženy - teď bývalé, ale žijící. Moje otázka: jak to že mi to neuznává ani jedno z dětí jako dědice? Můžu nějak syna povolat zpět z úřadu toho kněze? Do kolika let jsou ženy plodné, že by se třeba ještě další dědic narodil.
Jurig
Četař
Četař

Příspěvek od Jurig »

Ahoj, byla tvoje královna vdaná matrilineárně? Pokud ne, její děti náleží do dynastie otce, hra by pro tebe skončila. Jestli jo, tak je to zvláštní, minimálně ty vnučky by měly dědit. K tomu věku- ještě se mi nestalo, že by ženská ještě v 41 letech otěhotněla.
Imperium Bohemica et Rusia et Arabiae Sacrum
Imperius
Rotmistr
Rotmistr

Příspěvek od Imperius »

Mne porodila decko i v 50 ,ale kolená pri sebe nedržala skoro vôbec.Celá kráľovská rada boli jej milenci.Syna môžeš dostať spať do kráľovstva ak ho pozveš spať ,alebo mu dáš titul v tvojom kráľovstve.Stačí i mesto ,alebo kláštor.Je tu možnosť ,že zabiješ i jeho ženu . :whip:
Timoteus
Podporučík
Podporučík

Příspěvek od Timoteus »

aby sme mohli lepšie poradiť, hodil by sa nám screen tvojej postavy s rodinou a dedičov...
T. S. P.
Odpovědět

Zpět na „Crusader Kings II“