Spolkový sněm

Moderátoři: Dekl, Vals, Royal

Zamčeno
Royal
Plukovník
Plukovník

Re: Spolkový sněm

Příspěvek od Royal » 13 pro 2010, 20:57

Obrázek

Pro 2 : 0 proti
Wilhelm von Royal, generálporučík a velitel XXXXII. sboru, (Krym 1942)
Michal Jan Lev z Rožmitálu, pán z Rožmitálu, (Čechy 1526-1527)
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
William Royal, admirál britského Královského námořnictva (Trafalgar 1805)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

Patton
Major
Major
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patton » 13 pro 2010, 21:07

Hannoversko odmita se ucastnit snemu, ktery nezastupuje vsechny nemecke staty a zaroven kteremu by vladlo zcela dominantne Prusko.ProtoHannoversku prijde tento snem jako cela fraska a nema duvod v nem nadale zustavat.
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

von Pecka
Rotmistr
Rotmistr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od von Pecka » 13 pro 2010, 21:16

Patton píše:Hannoversko odmita se ucastnit snemu, ktery nezastupuje vsechny nemecke staty a zaroven kteremu by vladlo zcela dominantne Prusko.ProtoHannoversku prijde tento snem jako cela fraska a nema duvod v nem nadale zustavat.
To je nepochybně další případ toho pochybného hrdinství, které se tu teď dostalo do módy. Na kolik se snížilo odchodem Hannoverska, Saska, Rakouska a Bavorska kvórum pro přijímání Spolkových zákonů?
Otto von Bismarck und Pecka, kancléř Pruského království

Vím, co mi chceš říct. Miluj bližního svého. A víš, co já Ti na to, Maruško, řeknu? Blbce ze mě nikdo dělat nebude!

Z pohádky Anděl Páně

Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal » 13 pro 2010, 21:22

Obrázek

Prozatímní předseda Bundestagu :

Nu což, o udržení Spolkového sněmu a jeho legitimity jsme bojovali statečně. Nyní ale musíme spolupracovat, aby z našich sporů neměl prospěch někdo jiný. Tímto vyhlašuji Spolkový sněm za definitivně rozpuštěný.
Enrico de Candia Pescatore, hrabě z Malty, admirál a direktor Republiky Janov (Byzanc 1214-1217)
Čeněk z Vartemberka, pán z Veselí a Vartemberka, rytíř Dračího řádu, nejvyšší purkrabí a královský maršálek, (Husitské války 1424-1426)
Louis Alexander Berthier, divizní generál a náčelník štábu Armée d´Italie, (Itálie 1796)

von Pecka
Rotmistr
Rotmistr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od von Pecka » 13 pro 2010, 21:25

Prusko tímto srdečně zve všechny Německé státy, které se cítí rozpadem Spolku ohroženy ke společnému jednání do Berlína o vytvoření nového obranného uskupení.
Otto von Bismarck und Pecka, kancléř Pruského království

Vím, co mi chceš říct. Miluj bližního svého. A víš, co já Ti na to, Maruško, řeknu? Blbce ze mě nikdo dělat nebude!

Z pohádky Anděl Páně

Royal
Plukovník
Plukovník

Příspěvek od Royal » 13 pro 2010, 21:30

Nic nemám proti pruskému pozvání, ale běžte si svoje pozvánky vytrubovat někam jinam. Doufám, že vy ostatní jste pochopili, že zde (v Bundestagu) je definitivně zavřeno.

Zamčeno

Zpět na „Německo 1866“