Revoluce

Proveď svůj národ obdobím monarchií přes kolonizaci světa až k vytvoření impéria ovládajícího celou planetu na počátku 20. století.

Moderátoři: Atlantis, Vals, Phoenix, Princ Evžen Savojský

Odpovědět
tovlasek
Podpraporčík
Podpraporčík

Revoluce

Příspěvek od tovlasek » 03 čer 2012, 20:00

Ahoj Victorku 2 hraju už docela dlouho nyní hraji za Nizozemsko jsem Great power jsem v roce 1901 a mám dotaz rád bych se stal Komunistickým Nizozemskem :D (Neberte to jako podporu komunismu) ale nevím jak to udělat nějaký komunistický rebely mám ale nevím co dělat až se objeví mám zrušit svoje vojáky a počkat až mi ovládnou území nebo co?? Tak předem děkuji za odpověď Ahoj
"La mort n'est rien, mais vivre vaincu et sans gloire, c'est mourir tous les jours"-Napoleon Bonaparte.

Boleslav Lev
Četař
Četař

Re: Revoluce

Příspěvek od Boleslav Lev » 03 čer 2012, 23:13

Jestli hraješ klasickou Victorku 2, tak revoluce (jakákoli) zvítězí, když budou revolucionáři určitou dobu okupovat tvoje hlavní město. Myslím, že to je jeden rok. V momentě, kdy se někde vzbouří je tedy nesmíš porazit (ideální je, když se vzbouří v hl. městě, ale u Nizozemí jde i počkat - ovšem vzbouřenci v koloniích jsou zcela k ničemu, akorát by ubírali peníze za okupaci). Komunisty jako takové by měla vyprovokovat špatná sociální politika (dlouhá pracovní doba, nízké mzdy...) - ta bývá ze začátku běžná, vrátit se k ní lze autoritářskou vládou (tmavě modré politické strany).

tovlasek
Podpraporčík
Podpraporčík

Příspěvek od tovlasek » 04 čer 2012, 12:54

Tak díky. Zkoušel jsem to ale u mě je to nemožný nejdřív se komunisti objevý ,jenomže pak se vzbouřili anarcholiberálkové a ty komunisti zmizeli a já na to nemám nervy takže to bohužel neudělám :(
"La mort n'est rien, mais vivre vaincu et sans gloire, c'est mourir tous les jours"-Napoleon Bonaparte.

Boleslav Lev
Četař
Četař

Příspěvek od Boleslav Lev » 04 čer 2012, 15:44

Jak jsem psal - záleží na politické situaci ve státě. Dobře řízený stát dokonce rebely ztrácí (i když ve velkém impériu to skoro nejde). Chce to zkoušet a doufat. Ideální by bylo omezit sociální práva, ale dát nějaká politická - to by mělo aspoň částečně odradit anarcholiberály. Ale já sám nejsem expert a během hry tisíckrát kontroluji, co která strana chce. rozhodně neznám všechny mechanismy - hlavně obchod a továrny jsou pro mě stále tajemství. PS: Mně samotnému se v několika případech komunistické Nizozemí utvořilo - teoreticky by šlo začít za někoho jiného a přejít, ale je to dost náhoda. Navíc státy řízené počítačem mají skoro vždycky nějakou politiku/pokrok/armádu..., kterou nechceš.

Sibir
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od Sibir » 21 dub 2013, 10:30

Můžeš to udělat velmi jednoduše tíme že do konzole zadáš: event 60000 (myslím že ten je pro proletářskou revoluci) a po něm zadáš event 18070 (tam se ti objeví možnosti: Parlament ovládán 1 stranou a druhá že liberálové dostanou 30% křesel, takže klikni na první), na Nový rok, při přerozdělování křesel v parlamentu dostanou 100% komunisté a máš to. :wink:
Je to 1000x lehčí a rychlejší než čekat na nějakou revoluci.
Velitel Sirotčího svazu-Husitské války

perun14
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od perun14 » 01 čer 2013, 12:38

Mám menší problém. Hraji za Německo a Francie s Ruskem mi vyhlásila válku, což jsem jen tak tak zvládal, ale pak komouši povstali a proměnili mi moji zemi v proletářskou buržoazii. Za tohle hrát 100% nehodlám a když mi povstali Reakcionáři, tak jsem si nechal od nich obsadit hl. město v domnění, že se to navrátí opět ke starým pořádkům, což se ale nestalo. Jde to vlastně nějak udělat? Chci být opět konstituční monarchie s možnosti voleb.

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 01 čer 2013, 12:55

Reakcionáři by tě měli změnit na prezidentskou diktaturu. Pro návrat ke konstituci potřebuješ jakobíny, byť to tě nejspíš změní na demokraciii, nikoliv na konstitutční monarchii...

perun14
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od perun14 » 01 čer 2013, 13:07

Jo, změní to na prezidentskou diktaturu, ale zase furt lepší než vláda proletářů. O jakobínech jsem nepřemýšlel, tak jen doufám, že to nezmění na diktaturu liberálů. :D

Vals
23. Armádní Generál
23. Armádní Generál

Příspěvek od Vals » 01 čer 2013, 13:24

Těžko říci, plánovaná ekonomika je opruz ve veliké zemi, ale jinak je (trochu nelogicky) podstatně efektivnější. Ekonomiku si řídíš sám a navrch můžeš napařit bohatým obrovské daně, protože je k ničemu nepotřebuješ...

perun14
Svobodník
Svobodník

Příspěvek od perun14 » 01 čer 2013, 14:13

No problém je právě v té velké zemi. Za Rakousko se mi podařilo využit slabé chvilky Pruska kdy bylo poraženo, tak jsem na něho vlítl a celé jsem ho s pomoci spojenců připojil k Rakousku. No a pak jsem přeměnil Rakousko v Německo. Spravovat tak velkou zemi je hodně těžké. Nejčastěji mám za vládu reakcionáře protože mají státní kapitalismus. :)

Odpovědět

Zpět na „Victoria & Victoria 2“